Çiğ İnek ve Manda Sütü

Kaybolan Türk lezzetlerini sizlere tekrardan tattırmayı kendine ilke haline getirmiş olan Süthanem, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

{{translate.filter}}
X
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
FİLTRELE
Filtrele

Markamız süt ürünlerinden kahvaltılığa, et ürünlerinden temel gıda ürünlerine birçok gıda çeşidi ile dikkat çeker. Süthanem süt ürünleri sofranıza lezzet katmak amacıyla üretilir ve sağlıklı bir şekilde paketlenerek tarafınıza sunulur. Günlük mutfak ihtiyacının temel besinlerinden biri olan süt, kendi içerisinde de çeşitlere ayrılır. Örneğin, “çiğ süt nedir” diye merak edebilirsiniz. Çiğ inek sütü, protein açısından zengin olan tüm yağları içeren ve herhangi bir işlem görmeden paketlenen sütlere denir. Günlük çiğ inek sütü homojenize edilmez ve manda sütü olarak da adlandırılabilir. Manda sütü, düzenli sağlık taramasından geçirilen, uygun koşullarda doğal yemlerle beslenen hayvanlardan elde edilir. Bu hayvanların sütleri, hijyenik ortamlarda el değmeden sağılır.

Besin Değeri ve Kalitesi Yüksek Çiğ İnek ve Manda Sütü

El değmeden sağılan çiğ inek ve manda sütü çeşitleri sağımdan hemen sonra 4 dereceye kadar soğutulur. Soğutulan manda sütü, 48-72 saat aralığında kalite ve besin değerini muhafaza eder. Çiğ sütü elinize ulaştıktan sonra kaynatmalı ve ardından tüketmelisiniz. Kaynadıktan sonra ocaktan alınan süt ile tereyağı, peynir ya da yoğurt da yapabilirsiniz. Manda sütü yağ oranı, sütün litresine göre değişiklik gösterebilir. Bir litre çiğ sütte 42 gr yağ bulunur. Çiğ sütün içerisinde bol miktarda protein de mevcuttur. Bu proteinler, A ve D vitaminin vücuda daha hızlı enjekte edilmesini sağlar. Proteinler, besin maddelerinin en önemlileri arasında yer alır. Vücut dokularının yapısını koruyan proteinler, inek sütlerinde ortalama %3,1 oranında bulunur. Çiğ inek ve manda sütü sipariş verdiğinizde, bu hayvansal proteinlere anında ulaşarak, daha sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz.

Çiğ İnek ve Manda Sütü Faydaları

Çiğ inek ve manda sütünün düzenli olarak tüketimi, kas ve kemik gelişimini desteklediği gibi bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olur. Herhangi bir işlem görmeden doğrudan çiftlikten halka sunulan manda sütünün faydaları ve zararları bulunur. Manda sütü faydaları insanların daha sağlıklı yaşamasına ve enerjik bir yapıya sahip olmasına katkı sağlar. Sütün sahip olduğu mineraller, alerjik durumlara karşı koruyucu bir görev üstlenir. Çiğ süt, kemik erimesinin önlenmesine de yardımcı olur. Hem çocuklar hem de yetişkinler kemiklerin yapısının güçlenmesi için bu sütleri tercih etmelidir. Pek çok faydası bulunan manda sütünün zararları da vardır. Bu zararlar, süte gerekli hijyen sağlanmadığında ortaya çıkabilir. Bu sebeple sütleri, güvendiğiniz markalardan tercih etmelisiniz. Bu anlamda Süthanem sizin için doğru bir adres olacaktır.

Avantajlı Fiyat Seçenekleri ile Çiğ İnek ve Manda Sütü

Uzun ömürlü süt olarak da bilinen çiğ süt çeşitleri, sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmaz gıdaları arasında yer alır. Birçok insan bu sağlıklı besinlere nasıl ulaşacağını merak eder ve “manda sütü nerede satılır” diye sorar. Çiğ inek ve manda sütüne Süthanem sitesi sayesinde sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Süthanem süt ürünleri, avantajlı fiyat seçenekleri ile de dikkat çeker. Çiğ inek sütü fiyatı, sütlerin konulduğu şişelerin litrelerine göre belirlenir. Çiğ süt fiyatları oluşturulurken, sütlerin besin değerleri ve yağ oranları da dikkate alınmıştır. Manda ineğinden elde edilen manda sütü fiyatları da ürünlerin vitamin ve proteinlerine göre belirlenip, tarafınıza sunulur. Pastörize edilmemiş süt olarak da bilinen bu sütler ile daha iyi bir beslenme düzenine kavuşabilirsiniz. Çiğ inek ve manda sütü çeşitlerine ulaşmak için Süthanem sayfasını hemen ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.