Kahvaltılık Çeşitleri

Enerjik ve sağlıklı bir yaşam için her öğünde yiyecekler özenle seçilmelidir. Başlangıç olan kahvaltı için seçilen yiyecekler güne daha iyi başlamanıza yardımcı olur.

{{translate.filter}}
X
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
FİLTRELE
Filtrele

Lezzetli Kahvaltılıklar


Günün en önemli öğünlerinden birisi olan kahvaltı uyandıktan sonra uykuda kaybedilen enerjinin geri sağlanması için önemlidir. Sağlam bir kahvaltı ile güne başlamak için kahvaltılık çeşitliliği zengin olmalıdır. Doğal ve organik ürünlerle yapılan kahvaltı sağlık açısından önem taşır. Kahvaltılık seçerken ürünlerin taze olmasına dikkat edilmelidir. Taze olan ürünlerle kahvaltı yapmak sağlam protein ve yararlı yağların vücuda alımını sağlar. Yüksek enerji için kahvaltıda her besin grubundan ürüne yer verilmelidir. Zengin besin kaynağına sahip pek çok ürünü bünyesinde bulunduran kahvaltı öğünü güne başlarken atlanmaması gereken bir rutindir. Sağlıklı kahvaltı için besin değeri yüksek ürünler tercih edilmelidir. Besin değeri yüksek ürünler, gün içerisinde kan şekerini düzenler. Çeşit çeşit kahvaltılıklar ile kahvaltı masalarınızı hazırlayabilirsiniz. Yemek zevkinize uygun hafif kahvaltı çeşitleri ile güne sağlıklı bir şekilde başlayabileceğiniz gibi yöresel kahvaltı çeşitleriyle de zengin bir sofra oluşturabilirsiniz.

Kahvaltılık Çeşitleri


Kahvaltılık ürünler arasında pek çok çeşit bulunur. Bu çeşitlilik sayesinde zengin bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Pek çok ürün ile kahvaltı sunumları hazırlayabilir ve sabah öğününüzü sevdiklerinizle beraber yapabilirsiniz. Kahvaltı çeşitleri arasında sabah kahvaltı çeşitleri, soğuk kahvaltı çeşitleri, organik kahvaltı ürünleri ve hazır kahvaltı çeşitleri gibi pek çok seçenek bulunur. Damak ve sofra zevkinize uygun olarak kahvaltılık çeşitlerinizi belirleyebilirsiniz. Kendi yörenize uygun yöresel kahvaltı çeşitleri ile kahvaltı yapmak isterseniz Süthanem’de kahvaltılık sipariş oluşturabilirsiniz. Kahvaltıda tatlı iştahınızı gidermek için reçel, fındık ezmesi, pekmez, bal, marmelat ve helva çeşitleri alternatif oluşturur. Reçel çeşitleri arasında üzüm, frambuaz, acı, karışık meyve, domates, vişne, çilek ve ayva gibi pek çok seçenek bulunur. Bal ve pekmez kategorisinde de çeşitli aroma ve tatlarda kahvaltılıklar bulmak mümkündür. Kahvaltının olmazsa olmazı protein kaynağı peynir ise farklı türleri ile sofralara gelir. Yöresel kahvaltı çeşitleri arasında peynir her yöreye has bir şekilde üretilir. İzmir tulum, Erzincan tulum, lokumlu, koyun ve keçi peyniri gibi farklı tatlarda peynir sofralarınızda yerini alır. Kahvaltıda yenilebilecek bir diğer seçeneklerden olan zeytinde gemlik, ızgara, yeşil ve siyah zeytin olarak türlere ayrılır. Aynı zamanda kahvaltılık çeşitleri arasında bulunan peynir, pekmez ve süt kaymağı gibi ürünleri farklı yemekler yaparken de kullanabilirsiniz.

Kahvaltılık Ürün Fiyatları


Üreticiler, müşterilerin memnuniyetini ve sağlığını göz önünde bulundurarak ürünleri üretir ve en ideal fiyatı belirler. Sağlıklı, organik ve kaliteli kahvaltılık çeşitleri için bireysel alımların yanı sıra toplu alımlar da gerçekleştirilir. Kahvaltılık ürünlerin fiyatları belirlenirken ürünlerin gramajları göz önüne alınır. Büyük boy ya da küçük boy ürünlerde fiyat farklılığı görülür. Kahvaltılıklar en kısa sürede tüketilmesi gereken ürünler olduğu için stoklanmadan alınması tercih edilir. Ürünlerin bozulmaması için buzdolabında bekletilmesi ve hemen tüketilmesi gerekir. Ürün ve ürün çeşitleri arasında fiyat farklılığı görülür. Bir peynirin birden fazla türü olduğu için her türün yapım aşamasına göre fiyatı belirlenir. Kimisinin yapımında daha uzun süre beklenmesi gerekirken bir diğeri daha çabuk sofralar gelir. Üretim aşaması göz önüne alınarak da fiyat belirlenir. Organik olan ürünler doğal ortamdan herhangi bir katkı maddesi konmadan sofralara daha meşakkatli geldiği için hazır ürünlere göre fiyat değişikliği görülür. Güvenilir kahvaltılık ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmak isterseniz siz de Süthanem'i ziyaret edebilir, nefis kahvaltılar için pek çok ürünü kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.