Doğal Tereyağ ve Kaymak

Mutfakların değişmez gözdelerinden tereyağ ve kaymak sütün en değerli ve en leziz hallerindendir. Bu özgün tatların en doğal ve en kaliteli formlarını sunan Süthanem ise aradığınız güveni bulacağınız adrestir.

{{translate.filter}}
X
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
FİLTRELE
Filtrele

Tereyağ ve Kaymak

Rengiyle olduğu gibi dokusu ve tadıyla da kalitesini açıkça gösteren tereyağ ve kaymak çeşitleri ile herkesi bir araya getiren sofralar kurabilirsiniz. Tariflerinizi unutulmaz kılmak veya tek başına tüketerek doğallığa doymak için hemen şimdi Süthanem'in doğal, organik tereyağ ve kaymaklarını deneyebilirsiniz.

Tereyağ ve Kaymak Yapımı


Ambalaja göre değişen tereyağ fiyatları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Köy tereyağı fiyatları için bütçe dostu avantajlar sunan Süthanem, aynı zamanda en doğal, en iyi tereyağı ile sizleri karşılar. Farklı kültürlere ait vazgeçilmez bir yere sahip olan bu lezzeti elde etmek için modern tesislerde, en hijyenik koşullarda üretim sağlanır. Hem kokusu hem lezzetiyle kalitesini anında belli eden ürün, özlenen organik tereyağ lezzetine kavuşmanızı sağlar.

Sevilen kahvaltılık tereyağı lezzetini yakalamak için en iyi kalite ve taptaze sütler sağılır. 1 kg tereyağı elde etmek için 20 ila 30 kilogram taze ve doğal süt kullanılır. Modernleşen endüstriyel imkanlardan faydalanılırken ev ortamında üretilen organik köy tereyağı lezzetinin korunması amaçlanır. Santrifüjleme işlemiyle sütten ayrılan krema pastörize edilir ve olgunlaşması için en az 1 gün boyunca bekletilir. Makinalara aktarılan bu leziz hammadde hızla çırpılır ve sonuçta farklı organik tereyağı fiyatları ile tüketicisine sunulur.

Esasen sütün yağı da diyebileceğimiz kaymak fiyatları ve yapım aşamalarıyla merak edilen hususlardandır. Süt yağının yoğunlaştırılması ile elde edilen leziz ürünlerden taze kaymak çoğu sofrada kahvaltıların baş tacı olur. Sütün yağının yani kremanın farklı yöntemlerle işlenmesi, sonrasında da pişirilmesiyle elde edilen ürün en az %60 süt yağı içerir. Sütün daha fazla olduğu kaymak çeşitleri süt kaymağı, kremanın fazla olduğu ise krema kaymağı olarak nitelendirilir.

Tereyağ ve Kaymak Tüketim Önerileri


İçinde yer aldığı her tarifin lezzet zirvesine çıkmasını sağlayan doğal tereyağ ve kaymak çeşitlerimizle herkes birer şefe dönüşebilir. Kaymak ve tereyağ çeşitleri ile herkesin lezzet sırrını soracağı yemekler ve hamur işleri yapabilir, kimsenin tadına doyamayacağı kahvaltı sofraları kurabilirsiniz. Sıcacık ekmeklerin üzerine sürdüğünüz, anda eriyen tereyağ ile güne enerji ve sağlık dolu bir başlangıç yapabilir, çay saatlerinin olmazsa olmazı tatlılarda organik kaymakları kullanabilirsiniz.

Poğaçadan sahanda yumurtaya, pilavlardan böreklere kadar hemen her tarifte kendine yer bulan tereyağ mutfakların önemli lezzetlerindendir. Asırlardır yerini koruyan tereyağı ile yaratıcılığınızı gösterecek yeni tarifleri deneyebilir, geleneksel tatları daha da lezzetlendirebilirsiniz. Sütten elde edilen bir diğer doğal ve değerli bir ürün olan kaymak ise yine kahvaltıları şenlendirmek için birebirdir. Bal ve cevizle birlikte bir enerji bombasına dönüşen bu tadı ekmek kadayıfı, ayva tatlısı gibi tariflerinizde değerlendirebilirsiniz.

Doğal Tereyağ ve Kaymak


Bilindiği gibi sütten elde edilen ürünler yüksek besin değeri ile sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Ancak bahsedilen faydaları ve besin ögelerini alabilmenin yolu gerçek doğallıktan geçer. İstenen yoğun ve etkileyici tadın yanında gereksinim duyulan besleyiciliği de çiftliğinden evinize taşıyan Süthanem, en iyi sütlerden üretim sağlar.

Marka, hayvanların beslenmesinden sütün sağılmasına kadar her aşamada doğallığın korunmasına öncelik verilir. %100 doğal tereyağ lezzetiyle farkı hissedebilir, ürünleri aile boyu güvenle tüketebilirsiniz. Aynı şekilde taze sütten elde edilen kaymak çeşitleri de damak tadınıza uygundur. Bu eşsiz tadını doğallığına borçlu olan taze kaymak ideal kıvamı ve yoğun tadıyla markanın seçkin ürünleri arasında yerini alır. Siz de organik tereyağ ve kaymakları hemen şimdi sipariş edebilir, tereyağlık kaymak fiyatları ve diğer ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz. Modern tesislerin hijyeniyle geliştirilen köy lezzetlerine Süthanem ile kolayca sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.